Szatka do Chrztu Dla Chłopca | Dobra Cena | Sklep Online - Viktoria | Warszawa
Untitled-1

Viktoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Szatka do chrztu

Szatki do chrztu Warszawa to niezbędne elementy, które są przydatne podczas aktu w kościele. Symbolizuje ona bowiem czystość i niewinność maleństwa. Szatka do chrztu powinna być w kolorze białym. W naszym sklepie Viktoria można znaleźć kilka modeli, które są ozdobione delikatnymi akcentami w kolorze niebieskim, złotym lub różowym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedaży i wybrania odpowiednich rozmiarów dla swojego dziecka na ten jeden z ważniejszych dni w życiu.

Szatki do chrztu dla chłopców i dziewczynek

Mimo że szatki do chrztu zawsze powinny być białe, w naszej ofercie posiadamy lekko spersonalizowane egzemplarze, które mają wszyte delikatne wzory z użyciem kolorowych nici. I tak dla chłopców proponujemy wersję z akcentem niebieskim, a dla dziewczynek z różowym. Jeśli jako rodzic nie chcesz stawiać na tego typu kolory, proponujemy model ze złotą naszywką. Wszystkie jednak egzemplarze są delikatne, estetyczne i eleganckie. Pasują do każdego stroju, które mamy w ofercie.

Nie bez powodu, głównym kolorem przewodnim jest biel, nie tylko w szatkach do chrztu, a całych kompletach. Symbolizuje ona światło, życie, radość, czystość oraz niewinność. Poza tym jest bardzo elegancka i minimalistyczna, przez co może być używana z pokolenia na pokolenie. Tym bardziej że potrzebna jest jedynie podczas chwili w kościele. Szatka do chrztu może być zakupiona w Warszawie stacjonarnie.

Komplety ubranek do chrztu dla dzieci

W naszym sklepie oprócz szatek do chrztu oferujemy również ubranka do chrztu. Dużą popularnością cieszą się gotowe komplety, które są skomponowane w jednym stylu i świetnie prezentują się zarówno na niemowlęciu, jak i nieco starszym dziecku. Ubranko do chrztu dla chłopca może składać się ze spodni i bluzki, niemniej jednak najczęściej wybierane są garniturki, które prezentują się elegancko. Do tego polecamy w tym samym kolorze buciki oraz skarpetki. Gdy chrzest będzie miał miejsce w zimnym sezonie, warto zainwestować również w rajstopy, które dodatkowo ochronią przed chłodnymi temperaturami.

Ubranko do chrztu dla dziewczynki mogą stanowić na przykład sukienki na chrzest. Specjalnie dobrane kolory pastelowe, w tym także róż tworzą naturalne, eleganckie i estetyczne komplety. Oprócz tego polecamy płaszczyki i bolerka, które ochronią maleństwo przed chłodem nawet w kościele. Dziewczęcym akcentem mogą też być opaski z motywem kwiatów lub kokardek. Można ich użyć w zamian za czapki, jeśli pogoda i wiek dziecka na to pozwala. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi pozycjami i wybrania najlepszych dla siebie i maleństwa.