Garnitur Komunijny dla Chłopca Warszawa | Sklep Online - Viktoria
Untitled-1

Viktoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Garnitury Komunijne

Garnitur komunijny dla chłopca to propozycja stylizacji dla płci męskiej podczas ceremonii kościelnej. Zaopatrując dziecko w solidnie uszyty model, można go wykorzystać także na inne okazje. W naszym sklepie oferujemy głównie ciemnoniebieskie pozycje, skrojone na chłopięcą sylwetkę. Dodatkowo możesz zakupić także dodatki w formie butów czy muchy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w kategorii ubrań komunijnych dla chłopców.

Eleganckie garnitury dla chłopców na uroczystość komunijną

W zależności od indywidualnego podejścia każdej instytucji stylizacja chłopięca na Pierwszą Komunię Świętą może się nieco różnić. U nas znajdziesz idealnie skrojone garnitury, które składają się ze spodni, kamizelki oraz marynarki zapinanej na guziki. Niezależnie od wieku, w jakim chłopiec będzie przyjmował sakrament, oferujemy różne rozmiary garniturów, które z łatwością można dobrać do wzrostu.

Dbając o komfort i wygodę podczas tego dnia, postawiliśmy na wysokiej jakości materiały i przewiewne tworzywa. Są one także przyjemne dla skóry podczas dotyku. Garnitury komunijne dostępne u nas szyte są w Polsce z zachowaniem wszelkich norm.

Dodatki do stylizacji komunijnej dla chłopca

O ile garnitur do komunii jest podstawą całej stylizacji dla chłopców, tak należy pamiętać również o innych dodatkach. Do nich możemy zaliczyć między innymi muchy. Można je dopasować do koloru kamizelki bądź marynarki. Kolejnym niezbędnym elementem jest koszula, zazwyczaj będzie ona w klasycznym białym kolorze. W sklepie Viktoria znajdziesz także klasyczne obuwie komunijne dla chłopców. Dla tych, którzy szukają komży, oferujemy prostą tunikę na ceremonię w kościele.

Ubrania dla chłopców i dziewczynek w sklepie Viktoria

Jako doświadczony sklep online z ubraniami dla dziewczynek i chłopców oferujemy także zestawy dla płci pięknej podczas uroczystości kościelnych. Strój komunijny dla dziewczynek obejmują zazwyczaj sukienki komunijne. Do nich warto zakupić rajstopy komunijne lub podkolanówki, które świetnie się sprawdzą podczas chłodniejszych dni, tak samo jak pelerynki. Z kolejnych akcesoriów, które uzupełniają całą stylizację, będą rękawiczki komunijne oraz torebeczka komunijna, do której będzie można schować najpotrzebniejsze akcesoria.

Buty komunijne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek posiadamy w różnych rozmiarach. Lakierki są na tyle wygodne, że dzieci mogą bez problemu w nich chodzić przez cały dzień. Wszystkie pozycje, które znajdziesz u nas w sklepie, są wykonane z takich materiałów, że bez problemu poddasz je praniu i wykorzystasz dla innych dzieci. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie ubrań, zapraszamy do kontaktu.

Stylizacje na inne uroczystości dla dzieci

Dodatkowo znajdziesz u nas elementy garderoby dla najmłodszych potrzebne do chrztu. Sukienki ozdobione delikatnymi akcentami kwiatów, opaski do włosów dla dziewczynek i akcesoria w postaci świec oraz szatek to tylko niektóre z nich. Na zdjęciach można dostrzec szczegóły, które odwzorowują rzeczywisty stan produktów.