Torebeczki Komunijne Dla Dziewczynek - Viktoria Sklep Internetowy i Stacjonarny Warszawa
Untitled-1

Viktoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Torebeczki komunijne

Ważną częścią stylizacji do komunii dla dziewczynki jest torebeczka komunijna. Powszechnie utarło się, że stanowi element obowiązkowy, który od lat uzupełnia strój dziewczynek przystępujących do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dodatkowo może służyć do przechowywania drobnych przedmiotów związanych z sakramentem, między innymi różańca czy książeczki modlitewnej. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie sklepu torebeczkami komunijnymi oraz do zakupu.

Torebeczka komunijna – czym powinna się wyróżniać?

Zazwyczaj torebeczka komunijna towarzyszy dziewczynkom nie tylko w trakcie, ale też po ceremonii Pierwszej Komunii Świętej. Jest atrybutem, z którym dziewczynki w tym ważnym dniu nie lubią i nie chcą się rozstawać. W związku z tym torebeczka komunijna nie powinna obciążać stylizacji swoim ciężarem i wielkością. Kolejną ważną kwestią są tkaniny użyte do uszycia torebek, a dokładniej ich jakość. Wysokogatunkowe materiały są przyjemne i delikatne w dotyku oraz prezentują się bardzo elegancko i uroczyście, co sprawia, że torebeczka komunijna z sukienką tworzą idealną całość.

Doskonale wiemy, czym powinny się wyróżniać, dlatego w sklepie internetowym Victoria oferujemy torebeczki komunijne o niewielkich rozmiarach wykonane z delikatnych, wysokogatunkowych materiałów.

Torebeczka komunijna – jak dobrać do sukienki?

Oferowane w naszym sklepie torebeczki komunijne są na tyle uniwersalne, że będą doskonale pasować do większości modeli sukienek komunijnych. Przy wyborze rodzice mogą kierować się kształtem, sposobem zamykania, rodzajem paska lub dodatkami. W naszym sklepie udostępniamy torebeczki komunijne ozdobione delikatną różą, modele klasyczne z kokardką oraz torebeczki ściągane sznureczkiem.

Torebeczka komunijna może być dopasowana do wianka, bucików komunijnych lub ozdób znajdujących się na sukience. W przypadku bogato zdobionych sukienek prosta i klasyczna torebeczka z paskiem stonuje całą stylizację. Ponadto przy wyborze torebeczki komunijnej warto wziąć pod uwagę zdanie córki.

Torebeczka komunijna – co można schować do jej wnętrza?

Rodzice mogą schować do wnętrza torebeczki komunijnej różaniec i książeczkę modlitewną, które córka otrzymała w trakcie przygotowań do sakramentu. Poza tym warto włożyć do torebeczki chusteczki higieniczne, szczególnie gdy dziecko ma alergie na pyłki. Zazwyczaj komunie odbywają się w maju i czerwcu. Jest to też okres pylenia drzew i traw. W każdym przypadku dziecko będzie czuć się pewnie i nie będzie musiało prosić rodziców o pomoc.

Torebeczka komunijna oraz pozostałe ubrania i akcesoria

Strój komunijny to jeden z najważniejszych punktów do zrealizowania na długiej liście przygotowań. W naszym sklepie internetowym rodzice znajdą odzież, a także dodatki i akcesoria komunijne doskonałe dla dziewcząt i chłopców.

Szczególnie polecamy sukienki komunijne uszyte z wysokiej jakości materiałów w przepięknych krojach. Proponujemy także buty komunijne między innymi znanej polskiej marki Miko, która specjalizuje się w produkcji butów wizytowych dla dzieci.

Dla chłopców przygotowaliśmy osobną kategorię ubrań i dodatków, a w niej rodzice znajdą garnitur komunijny o klasycznym kroju, a także z kamizelką w kratę. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu.